Groepslijsten seizoen 2020-2021

Hieronder vind je de groepsindeling voor seizoen 2020-2021.

Gelieve bij je inschrijving de overeenstemmende groep aan te klikken.

Beginnelingen Aalst

Zaterdag 10.30-12 uur - De Schreef

 

Clara De Smedt

Rube Decloedt

Camille Jansegers

Hannelore Janssens

Lizl Muller

Fleur Roesems

+ nieuwe skippers

Half-Gevorderden Aalst

Zaterdag 9-10.30 uur - De Schreef

Emma Bogaerts

Eline Callebaut

An-Sofie Cassiman

Federica De Asmundis

Lotte De Laet

June De Meulemeester

Martha Demaegdt

Luna Dubois

Nell Eeckhout

Emilie Lageot

Pieter Paul Piqueur

Liana Schaukens

Jana Van De Steen

Femke Van der Vorst

Oona Van Isveldt

Hailie Van Londersele

Stef Van Medegael

Bram Van Rossem

Delphine Van Rossem

Caroline Van Vaerenbergh

Irene Verbeke

Maurien Verbeke

Marie Wijndaele

Gevorderden Aalst

Zaterdag 10.30-12 uur - De Schreef

 

Enola Blaton

Mira Bogaert

Noor Bogaert

Yentl De Bisschop

Juliette De Brucker

Pauline De Brucker

Maya De Cock

Stien De Coninck

Phoebe De Meulemeester

Kato De Quick

Stef De Roy

Marie Decrem

Klara Demaegdt

Lisse Deshommes

Lotte Huynen

Emma Kinoo

Lander Meyts

Jill Mincke

Amélie Paepens

Noor Podevijn

Thalia Tirlo

Marthe Rombaut

Amélee Streulens

Babette Taghon

Amber Van De Putte

Emma Van Schepdael

Kato Wijndaele

Beginnelingen Lede

Zaterdag 9-10.30 uur - De Ommegang

 

Jana Brondeel

Ella Crabbe

Saar De Backer

Kiara De Bast

Elise De Rauw

Lotte De Rauw

Sidra Elmazbouh

Lotte Roeland

Merel Van de Voorde

Fran Van Hauwermeiren

Fien Vandenhaute

Kimberley Vincke

+ nieuwe skippers

Half-Gevorderden Lede

Zaterdag 9-10.30 uur - De Ommegang

 Lize Adriaenssens

Yente Baptist

Jasmien Cornelis

Hanne Criel

Janne De Backer

Emma De Groeve

Emma De Smet

Lyana De Vreese

Helene Degryse

Annabel Eeckhaudt

Diede Goeman

Anouk Hippe

Elena Joostens

Jael Kimbulu

Naomie Kimbulu

Lise Lapin

Marie Onderbeke

Amber Persyn

Aisha Van Boven

Emme Van Den Eekhaut

Mone Van Den Eekhaut

Juliette Velle

Julie Verbeken 

Gevorderden Lede

Zaterdag 9-10.30 uur - De Ommegang

Amélie Annaert

Lara Coppens

Axelle Daelman

Elisa De Schepper

Belle De Wilde

Hanne De Wilde

Lena De Witte

Ebe Deca

Delphine Degryse

Emilia Delos

Zenna Govaert

Tess Jooris

Laure Lapin

Aagje Lauwers

Fien Matthijs

Ella Nijs

Venna Nijs

Lotte Ponnet

Julie Roelandts

Jana Van Den Abeele

Lisa Van Den Brande

Mona Vancanneyt

Yenthe Vereecken

Noortje Willockx

Recrea Minidemo

Zaterdag 12-13 uur - De Schreef

Deelname enkel op basis van selectie. In deze lessen word je in teams van 4 tot 6 skippers voorbereid op de recreatieve demowedstrijd (Recrea Showteams).

 

Mini's

Dinsdag 18.30-20 uur - VLS

Vrijdag 18.30-20.30 uur - Denderdal

Zaterdag 10.30-12 uur - De Ommegang

Renée Caerels*

Ime Clinckspoor*

Jakob Criel*

Mona Decorte*

Emilia Delos**

Inneke De Rick

Zenna Govaert**

Lise Huyge*

Amber Meys

Emma Ozerin*

Kaat Rombaut*

Nel Van der Snickt*

Leon Van Overwaelle**

Lily Van Overwaelle

*nieuwe Mini's

**nieuwe Beloften, die nog een jaartje meetrainen met de Mini's

Beloften Blauw

Maandag 18.30-20.30 uur - Denderdal

Woensdag 18-19.30 uur - Denderdal

Zaterdag 10.30-12 uur - De Ommegang 

Oona Deraeve

Kaat Eeckhaudt

Yana Laseure

Fien Molly

Roxan Van Den Abbeele

Alysia Van Renterghem

Hanne Van Zeebroeck

Beloften Groen

Maandag 18.30-20.30 uur - Denderdal

Woensdag 19.30-21u00 - Denderdal

Zaterdag 9-10.30 uur - De Ommegang

Aukje Bekaert

Pieter-Jan Clinckspoor

Lauren Coppije

Jelina De Saedeleer

Febe Huyge

Pauline Lauwerys

Inée Mathys

Ines Uyttendaele

16+

Woensdag 19-21 uur - Denderdal

Vrijdag 18.30-20.30 uur - VLS

Zaterdag 10.30-12 uur - De Ommegang

Cato Abbeloos

An-Sofie Bogaert

Farah Coppije

Helena De Vliegher*

Stien Eeckhout

Hanne Malfroy

Axelle Naert*

Alanah Roseleth

Lotte Van Droogenbroeck

Falke Van Hauwermeiren

Freija Van Puyenbroeck*

Evelyne Venneman

*enkel demo

Skip Together & Feel Good

© 2016 RSC Jumping Onions Aalst/Lede

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now